Kontakt

F.H.U. GLOBTIM Plus
Biuro Usług Turystycznych i Edukacyjnych 
Paweł Paradowski
ul. Żabia 34 pokój 15 I piętro
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski 

Tel.: 509 691 686
Tel.: 507 090 840
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Znajdź nas na Facebooku-u

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez GLOBTIM PLUS z siedzibą w Ostrowcu Św. , ul. Żabia 34 pokój 15 I piętro, zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (RODO) w celu realizacji zgłoszenia (udzielenia odpowiedzi na złożone zapytanie). Administratorem Danych Osobowych jest GLOBTIM PLUS z siedzibą w Ostrowcu Św. przy ulicy Żabia 34 pokój 15 I piętro (e-mail – biuro.globtimplus@gmail.com, tel. (+48) 509691686) Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo dostępu do treści przekazanych danych, ich poprawiania, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administrator nie udostępnia ani nie przekazuje danych do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Dane będą przechowywane w czasie niezbędnym do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 2 lat. Dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji wskazanego celu.